Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Viktor & Rolf SPICEBOMB INFRARED

Eau de Toilette spray dla mezczyzna

Viktor & Rolf
VIKTOR & ROLF SPICEBOMB PODCZERWIEŃ edt vapo. POMPA WYSOKIEGO NAPIĘCIA

Spicebomb marki Viktor & Rolf to „woda toaletowa” dla mężczyzn, która należy do rodziny Woody Spicy. To korzenne perfumy o dużej mocy uwodzicielskiej, deklaracja intencji dedykowana mężczyźnie sukcesu, ambitnemu i wytrwałemu. Człowieka, który osiąga wszystko, na co ma ochotę, bo nigdy się nie poddaje i ślepo sobie ufa.

Ten zapach został stworzony w 2012 roku przez perfumiarza Oliviera Polge. Ta premiera stworzyła bardzo wysokie oczekiwania wobec firmy, biorąc pod uwagę jej wielki sukces w branży perfum kobiecych, i możemy powiedzieć, że nie pozostawiła nikogo obojętnym. Granat ręczny pełen emocji i doznań, seksowny, zmysłowy, a nawet z erotycznymi i podniecającymi niuansami. Perfumy stworzone wyłącznie po to, by uwodzić.

Piramida zapachowa zaczyna się od eksplozji i nigdy nie lepiej powiedzieć, bergamotki i grejpfruta, owoców cytrusowych, które wzmacniają korzenną świeżość różowego pieprzu i elemi. Następnie, w oczekiwaniu na nową niespodziankę, doceniamy wibrujący, niezwykły i pikantny akord, który tworzą szafran, cynamon i słodka papryka. Wreszcie jego tło nabiera intensywnego i męskiego odcienia dzięki nutom wetywerii, skóry i tytoniu.

ROZSZERZONA FALI. Jego aromat urzeka, zniewala i uzależnia. Wyznacza terytorium i pozwala wyróżnić się z tłumu, szczególnie przykuwając uwagę kobiecej publiczności.

PIERWSZE PERFUMY MĘSKIE. Ogromny sukces kobiecych zapachów Viktor & Rolf sprawił, że projektantom zajęło 7 lat na wprowadzenie na rynek swojego pierwszego męskiego zapachu, a dzięki Spicebomb wyznaczyli nowy trend w tej dziedzinie.

GRANAT RĘCZNY. Butelka Spicebomb reprezentuje granat ręczny, koncepcję w pełni zintegrowaną z intencjami tego zapachu. Potężna broń, która działa jak bomba buldożerowa.
Przetłumaczone przez Google
Grupy Olfaktoryczne
Korzenny
EAN
3614273308113 / 3614273308229

Viktor & Rolf - SPICEBOMB INFRARED - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.