Mleczko do ciała z formułą zawierającą wyjątkowe peptydy Maca i Granatu, jedne z najsilniejszych naturalnych przeciwutleniaczy. To mleczko o konsystencji serum poprawia jędrność i miękkość skóry już od pierwszej aplikacji.
Po 4 tygodniach stosowania dwa razy dziennie 100% uczestników badania zauważyło stymulację odnowy komórkowej*, wzmocnienie witalności skóry i widocznie poprawę jej napięcia.
Ponadto zwalcza wolne rodniki, pomagając zapobiegać oznakom starzenia się skóry, a także jest przyjazny dla mikrobiomu, szanując naturalną równowagę skóry.
Korzyści:
* Wyniki zmierzone w testach użytkowych z udziałem 20 osób po 4 tygodniach stosowania dwa razy dziennie.
Stosować codziennie na czystą, suchą skórę, najlepiej po prysznicu lub kąpieli. Delikatnie wmasować okrężnymi ruchami, aż do całkowitego wchłonięcia. Dzięki lekkiej konsystencji łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu.