Cacharel

Cacharel

W 1962 roku Jean Bousquet stworzył firmę mody i perfum Cacharel w Nimes we Francji. Już od dziecka Bousquet miał do czynienia ze światem mody przez pracę jego ojca, który sprzedawał maszyny do szycia. Studiował na krawca i przez 2 lata pracował jako projektant, a następnie otworzył własną firmę. Pierwsze projekty Cacharel/ młode, kobiece, lekkie i pełne kolorów odniosły wielki sukces, który odbił się tym, że w 1963 roky magazyn ELLE opublikował jedną z jego kreacji na okładce, dzięki której marka stała się znana na całym świecie. W 1978 roku Cacharel zaufał L’Óreal i wylansował swój pierwszy zapach Anaïs Anaïs , który do dziś jest symbolem marki. Poza nim marka posiada więcej zapachów.
Cacharel is a well-known product brand of perfumery. The Cacharel brand boasts a wide variety of perfumes, with unmistakable fragrances for Cacharel lovers. Get one now at a very special price! The many product ranges are must-haves in the world of perfumes. Find the fragrance you're looking for in Perfumes Club and buy your Cacharel perfume online at a very special price.
*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2020 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie