Darmowe próbki
Bezpieczeństwo i zaufanie
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Hermès GALOP D´HERMÈS

Perfume refill - Eau de Parfum unisex

ODKRYJ FEMINITY SKÓRY

GALOP D'HERMÈS to kobieca woda perfumowana należąca do orientalnej rodziny węchowej. Została wydana w 2016 roku przez Christine Nagel, która wiedziała, jak uchwycić aromat całej esencji firmy, łącząc surowce tak ważne jak skóra i róża.

Inspiracją do stworzenia tego zapachu była wizyta w sklepie Hermès, w którym przechowywane są wszystkie skóry. Jej uwagę zwróciła głównie delikatna i gładka skóra, o wiele delikatniejsza i kobieca, zwana skórą doblis. Drugi filar perfum pochodził z bardziej ogólnego widoku, ponieważ te skórki były składane złożone i zwinięte, dzięki czemu ich końce tworzyły piękne futrzane róże. Wtedy wiedział, że musi stworzyć połączenie między skórą a różą.

PIRAMIDA OLFACTORY. Jego twórca nie chciał, aby jedna nuta dominowała nad drugą, szczególnie w przypadku skóry i róży, szukając idealnej równowagi między nimi. Jego wydajność jest soczysta i różni się od szafranu i pigwy, aby ustąpić miejsca eleganckiemu sercu osmantusa i róży tureckiej, które harmonizują ze skórą i białym piżmem w tle.

FEMINITY SKÓRY. Mimo że jest to nuta, która nie dominuje w kobiecych perfumach, znajdujemy delikatną i miękką skórę, która przypomina tę, która zainspirowała samą twórczynię. W ten sposób udowadniając, że każda nuta może być podatna na dobre stworzenie, i ustanawiając szczególny związek z historią domu Hermès.

DOŁADUJ. Ten produkt zastępuje oryginalną butelkę. Zawiera perfumy Galop d'Hermès, ale nie zawiera waporyzatora.
Grupy Olfaktoryczne
Orientalna
EAN
3346133100741

Hermès - GALOP D´HERMÈS - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie