Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.
Darmowe próbki
Bezpieczeństwo i zaufanie
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni
Thierry Hermès miał warsztat, gdzie produkował uzdy i uprzęże dla przemysłu trasportowego w 1828 roku w dzielnicy Paryża . W 1880 jego syn Charles-Emile rozszerzył biznes na siodła. Następnie jego synowie zaczęli projektować ubrania i używać suwaków w swoich skórzanych ubraniach.

W 1935 przestawiają pierwszą apaszkę z jedwabiu japońskiego, a w 1950 tworzą swoje logo i sprzedają pefumy w kolorze pomarańczowym tak dobrze nam znane Concentre d’Orange Verte.

W latach 60. kontunują produkcję apaszek, akcesorii i torebek, jedna z nich nazwana Kelly Bag, w hołdzie Grace Kelly. W 1974 przedstawiają pierwszy zapach Amazone, a dziś już mają oełną gamę perfum Hermès, a wśród nich Caleche czy Terre d’Hermes.
HERMÈS H24  perfum
Wysyłka gratis
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I WYGRAJ 20zl* ZA DARMO!
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2023 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie