Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Paco Rabanne 1 MILLION PARFUM

Eau de Parfum spray dla mezczyzna

Paco Rabanne
CELOWO NADMIERNE

1 MILLION PARFUM marki Paco Rabanne to męska perfumy należące do rodziny zapachów Leather Floral wprowadzonej na rynek w 2019 roku. Nowa intensywność dzięki zuchwałości najbardziej prawdziwej skóry i energii słońca.

Zapach przeciwdziała działaniu materii i bawi się wrażeniami. Dualizm między słonym pulsem a bogactwem słonecznej skóry. Szlak z gorącym bursztynem, który powoduje zaostrzoną zmysłowość. Jak ciepła skóra na słońcu. Z dwuosiową architekturą węchową:

- Słona pulsacja: słona kompozycja tuberozy z fakturą bursztynu.

- Bogata skóra: akord skóry słonecznej impregnowanej nutami żywicy i sosny.

BUTELKA. Jak być wyjątkowym wśród miliona słoików? Demonstracja Wlewek z radykalnymi liniami wykonanymi ze szkła i złota. Bogactwo ma styl, styl odważny. Czyste słońce na złocie! Nowy emblemat wykuty w metalu. Superradiant. Promieniować światłem i palić. Widocznie.

MĘŻCZYZNA. Jak możesz stać się 1 Milionem wśród milionów? Bądź przesadny ze stylem. Przesadzam, tylko trochę. Zawsze staraj się być bezczelnym: odważ się na nadmiar. Perfumy dla silnego mężczyzny. Celowo nadmiernie.
Grupy Olfaktoryczne
Orientalna Kwiatowa
Data Wydania
2020
EAN
3349668581948 / 3349668579839 / 3349668579822

Paco Rabanne - 1 MILLION PARFUM - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.