Darmowe próbki
Bezpieczeństwo i zaufanie
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Paco Rabanne INVICTUS INTENSE

Eau de Toilette spray dla mezczyzna

WZROST INTENSYWNOŚCI

INVICTUS INTENSE autorstwa Paco Rabanne to męska woda toaletowa należąca do rodziny Oriental Woody, zapoczątkowanej w 2016 roku przez hiszpańską firmę.

Kreacja, która intensyfikuje swój aromat, aż graniczy z odwagą. Kompozycja oparta na młodej i odważnej publiczności, która czerpie inspirację z ludzi starożytnej Grecji. Silniejszy niż kiedykolwiek, człowiek INVICTUS tupie, zdeterminowany, aby wygrać wszystkie pojedynki, jakie przedstawia mu życie.

Prawdziwy epicki bohater XXI wieku.

IKONA I FANTAZJA. Człowiek INVICTUS jest bohaterem na polu męskim, dzięki swoim zwycięstwom na polu walki, aw sektorze kobiecym jest przedmiotem całkowitego pożądania i fantazji.

CZŁOWIEK RZEŹBY. To jest profil, na który kierowany jest ten zapach. Mężczyzna dbający o swój wizerunek, zalotny i atrakcyjny. Miłośnik sportu i zdrowego życia. W oczekiwaniu na każdy szczegół, aby zawsze wyłonić się zwycięsko ze wszystkich bitew.

TROFEUM. Butelka prezentuje nagrodę sportową. Ma kształt zwycięskiego trofeum. Mecz wygrał i wyszedł z ringu. Zwycięska bitwa z dnia na dzień i obawy, które mogą pojawić się z czasem.
Grupy Olfaktoryczne
Drzewna Orientalna
Data Wydania
2016
EAN
3349668559077 / 3349668543021 / 3349668543052

Paco Rabanne - INVICTUS INTENSE - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie