Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni
Rochas

Rochas

"W 1925 roku Marcel Rochas stworzył Maison mody we Francji. Był znany jako ""projektant młodości"" za swoje upodobanie do sportu, podróży i pasji do kina. Był sławny do tego stopnia, że już w wieku 30 lat był na okładce Vouge .

Rochas wszedł w świat perfum tuż przed II Wojną Światową z perfumami “Avenue Matigon”, “Air Jeune” i “Audace”. Problem w tym , że podczas wojny musiał wycofać perfumy ze sprzedaży. W 1949 roku wrócił na runek i we współpracy z Edmondem Roudnitska wylansował “Femme” zainspirowane na jego żonie Helene. Każdy jego zapach miał swoje akcesoria jak na przykład pomadki do ust Perfume de Rochas, które go reprezentują to“Eau Rochas."
Rochas is a well-known product brand of perfumery. The Rochas brand boasts a wide variety of perfumes, with unmistakable fragrances for Rochas lovers. Get one now at a very special price! The many product ranges are must-haves in the world of perfumes. Find the fragrance you're looking for in Perfumes Club and buy your Rochas perfume online at a very special price.
*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.