Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Shu Uemura YUBI BLONDE filler conditioner

Hair repair conditioner

Odżywka wypełniająca YUBI BLONDE marki Shu Uemura . Bezbarwna odżywka do włosów Yūbi Blonde regeneruje i nawilża włosy oraz uelastycznia włókno włosa. Wzbogacona japońską białą piwonią, która jest symbolem czystości w Japonii, ta profesjonalna formuła intensywnie regeneruje włosy, odżywiając włókna od nasady po końce.

Odżywka zapewnia włosom dużą miękkość. Biała piwonia jest starannie zbierana w górach Niigata, gdzie czysta woda roztopowa i niskie letnie temperatury zapewniają idealny klimat do rozkwitu najczystszej, podwójnie kwitnącej białej piwonii. Shu Uemura poświęcił ponad 15 lat pielęgnacji i selekcji tych kwiatów, zapewniając świadomą kolekcję, która pozwoli dbać o ten cenny zasób. Z tego powodu tylko połowa kwiatów jest zbierana ręcznie od maja do czerwca. Dzięki formule bez pigmentów włókno włosa jest nawilżone, zapewniając lśniące włosy i naturalne wykończenie

Blond to najbardziej wrażliwy kolor, dlatego narodziła się Yūbi Blonde, nowa linia do włosów blond od Shu Uemury, która koncentruje się na zamrażaniu stanu wdzięku blondynki. Stan łaski odnosi się do momentu, w którym właśnie wyszliśmy z salonu, a blondynka jest jasna, świetlista, odżywiona i naturalna. Yūbi Blonde pomaga przedłużyć ten stan w czasie, aby uzyskać nienaruszoną blondynkę.

Typ Wlosów
Farbowane / Pasemka / Blond
Tekstury
Krem
EAN
3474636956043

Biała piwonia, znana po japońsku jako Shakuyaku, jest w Japonii symbolem czystości i piękna. Posiada świetne właściwości nawilżające, łagodzące i przeciwutleniające.
Pochodząca z gór Niigata w Japonii czysta woda roztopowa i niskie temperatury latem zapewniają piwonii idealne środowisko do kwitnienia największych, czysto białych piwonii o podwójnych kwiatach, reprezentujących charakterystyczny opad śniegu. powierzchnia.

Shu Uemura poświęciła 15 lat procesowi selektywnej uprawy piwonii, które zbiera się ręcznie od maja do czerwca i wykorzystuje tylko połowę kwiatów, z poszanowaniem ich naturalnego tempa wzrostu.

Typy blondynek: dla wszystkich typów blondynek

Obawy: brak blasku, świetlistości i miękkości twojej blondynki

Konsystencja: Lekki krem zapewniający nawilżenie i miękkość włosów

1) Nakładać po umyciu szamponem na wilgotne włosy.
2) Wmasuj od środka do końca, aby rozprowadzić produkt.
3) Dokładnie spłucz wodą.

Odżywka wypełniająca odżywia i nawilża włosy, nadając im miękkość i regenerując włókno włosa. Rezultatem są nawilżone, błyszczące i miękkie w dotyku włosy.

Shu Uemura - YUBI BLONDE filler conditioner - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie