Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

El Ganso AFTER GAME

Eau de Toilette spray dla mezczyzna

NAJLEPSZE JESZCZE…

AFTER GAME autorstwa El Ganso to męska „woda toaletowa”, która należy do rodziny Citrus Aromatic wprowadzonej na rynek w 2019 roku.

Wraz z wejściem w rok 2019 hiszpańska firma modowa El Ganso wprowadza na rynek swoją pierwszą kolekcję zapachów, młodzieńczą, świeżą i swobodną linię, która z tej okazji jest inspirowana zachęcającą chwilą po zawodach sportowych. Omawiany jest moment, w którym tchnie towarzystwo i żyje się w terenie.

Popołudnie wśród przyjaciół, pełne śmiechu i dobrych chwil, które na zawsze pozostaną w pamięci.

JEGO STELA… Żywy i pikantny. Świetne połączenie nut zielonej mandarynki, bazylii, imbiru, mięty, zielonej herbaty, białego drewna, wetiwerii i piżma.

Ponadczasowy. Orzeźwiający, ponadczasowy zapach, idealny do codziennego użytku i nieformalnych okazji.

PROSTOTA I CZYSTOŚĆ. Jego cylindryczna butelka odzwierciedla absolutną prostotę. Krystaliczna i całkowicie przezroczysta, wieńczy ją trójkolorowa czapka jako jedyna dekoracja.
Grupy Olfaktoryczne
Cytrusowa Aromatyczna
Data Wydania
2019
EAN
8434853000009 / 8434853000016

El Ganso - AFTER GAME - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.