Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.
Darmowe próbki
Bezpieczeństwo i zaufanie
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni
El Ganso

El Ganso

Marka El Ganso narodziła się w 2004 roku przez braci Cebrián i dziś jest obecna w ponad 160 sklepach w 8 krajach. To zabawna, wyluzowana alternatywa w brytyjskim stylu dla spontanicznych, ale eleganckich osób o wyjątkowym charakterze.

Kolekcja nowych zapachów składa się z czterech kolegów o bardzo różnych osobowościach, ale podzielających tę samą witalną filozofię, w której rezygnacja z tych małych codziennych przyjemności, które dodają życia kolorowi, nie wchodzi w grę. Do każdego jego. I to właśnie ich różnice jednoczą ich najbardziej. NADCHODZI ZABAWA . I to właśnie to wyjątkowe uczucie bycia wśród kolegów zainspirowało nas do stworzenia naszych pierwszych zapachów.

El Ganso is a well-known product brand of perfumery. The El Ganso brand boasts a wide variety of perfumes, with unmistakable fragrances for El Ganso lovers. Get one now at a very special price! The many product ranges are must-haves in the world of perfumes. Find the fragrance you're looking for in Perfumes Club and buy your El Ganso perfume online at a very special price.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I WYGRAJ 20zl* ZA DARMO!
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie