Darmowe próbki
Bezpieczeństwo i zaufanie
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni
Scalpers

Scalpers

Scalpers to marka modowa stworzona w 2007 roku, która charakteryzuje się buntowniczym duchem przedstawionym w jej logo: czaszką, która w pewien sposób reprezentuje nonkonformizm i sprawia, że chce się robić rzeczy inaczej. U ich korzeni leży krawiectwo , jakość i dbałość o szczegóły, które przekazują w każdej tworzonej przez siebie odzieży. Dziś Scalpers jest obecny w 12 krajach, z 203 punktami sprzedaży, które obejmują również kolekcję damską od 2018 roku.

Dzięki Scalpers The Club chcemy dotrzeć do tego wrodzonego, charyzmatycznego, eleganckiego i nonkonformistycznego przywódcy duchowego, który osiąga to, do czego dąży. To właśnie ta atrakcja do nieznanego i to, co dajemy sobie z góry, sprawia, że za wszelką cenę chcemy być częścią „Klubu”. I choć wszyscy o nim słyszeli, tylko nieliczni są wybrańcami.

Czy Ty też chcesz być Scalperami? A ty... Czy jesteście Scalperami?

Scalpers is a well-known product brand of perfumery. The Scalpers brand boasts a wide variety of perfumes, with unmistakable fragrances for Scalpers lovers. Get one now at a very special price! The many product ranges are must-haves in the world of perfumes. Find the fragrance you're looking for in Perfumes Club and buy your Scalpers perfume online at a very special price.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I WYGRAJ 20zl* ZA DARMO!
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2024 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie