Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Dolce & Gabbana THE ONE GREY

Eau de Toilette intense spray dla mezczyzna

JEDNA SZARA, NOWA HISTORIA ZABAWY I WYSOKIEJ SYEDUKCJI

THE ONE GREY od Dolce & Gabbana to „woda toaletowa Intense” zawarta w rodzinie Woody Aromatic dla mężczyzn wprowadzonej na rynek w 2018 roku, aby uzupełnić najbardziej znaną sagę marki THE ONE.

Dzięki tej premierze firma po raz kolejny wyraża swoją miłość do ziemi, w której się narodziła, do Włoch, a dokładniej na ulicach Neapolu, gdzie rozpoczyna się historia THE ONE GREY, w której reprezentowana jest elegancja i wyrafinowanie szara marynarka, która w ten sposób kusi pasję do mody.

Dzięki tym perfumom włoska firma rozgrywa grę między przeciwieństwami, w której aromatyczne nuty idealnie komponują się z ziemistymi iskierkami. Coś podobnego dzieje się z mężczyzną, który definiuje zapach, który ma bardzo wszechstronną osobowość, jest wesoły i magnetyczny, odważny i wyrafinowany, i który lubi uwieść i dać się uwieść w równych częściach.

CO JEST PACHNĄCE? Orzeźwiający, intensywny i intensywny. W ten sposób moglibyśmy zdefiniować efekt tej „wody toaletowej”. Zestaw idealnie zrównoważonych kontrastów prowadzących do stworzenia urzekającego i bardzo śródziemnomorskiego eliksiru. Wśród jego notatek wyróżniamy lawendę, bazylię, wetywerię, paczulę, tytoń i geranium.

MATEO GARRONE . Brytyjski aktor został wybrany, aby ożywić reklamę tych perfum, w której przystojny i nienagannie ubrany młody człowiek idzie przez malownicze neapolitańskie ulice, miejsce, w którym staje się bohaterem wszystkich oczu, kobiecy , męski i bez ograniczeń wiekowych. Zabawna reklama z wpływami bardzo naznaczonymi esencją D&G.

NIESTANDARDOWE UBRANIE . Jego butelka z prostymi i czystymi liniami jest porównywana do charakterystycznego koloru. Wybrane i skrojone na miarę, z idealnie wyważonymi liniami i godną pozazdroszczenia symetrią, tym razem nabiera szarawego odcienia, honorując nazwę perfum.
Grupy Olfaktoryczne
Drzewna Aromatyczna
Data Wydania
2018
EAN
3423478563650 / 3423478563759

Dolce & Gabbana - THE ONE GREY - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie