Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Guerlain ORCHIDÉE IMPÉRIALE la crème cou et décolleté

Neck cream & treatments

Guerlain
ORCHIDÉE IMPÉRIALE The Crème Cou et Décolleté Guerlain. Ujędrniająco-remodelujący krem na szyję i dekolt.

Luksusowy zabieg na szyję i dekolt. Ten zaawansowany krem wywiera działanie ujędrniające na skórę, poprawiając jej elastyczność, miękkość i gładkość. Dzięki jego zastosowaniu delikatna skóra okolicy zostanie sublimowana, wyglądając młodo, pięknie i równomiernie.

Jego skuteczność wynika z regeneracyjnej mocy technologii Cell Respiration ™ związanej z właściwościami przeciwreakcyjnymi, które stymulują aktywność komórkową w celu wzmocnienia systemów wsparcia skóry, które z biegiem lat tracą swoją funkcjonalność. Dzięki tym stymulującym walorom powstaje efekt liftingu i wygładzenia, który z dnia na dzień sprzyja przebudowie obszaru i określeniu jego sylwetki.

Dzięki lekkiej i odświeżającej konsystencji krem do szyi i dekoltu szybko się wchłania, pozostawiając na skórze perfumowane halo na bazie nut orchidei, róży, piżma i drzewa cedrowego, zwiększając w ten sposób jego zmysłowość.
Wiek
Powyzej 50 lat
Typ Skóry
Wszystkie Rodzaje Skóry
Kuracja
Dzien i Noc
Tekstury
Krem
EAN
3346470614581

Guerlain - ORCHIDÉE IMPÉRIALE la crème cou et décolleté - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.